

2026 m. balandžio 9–12 dienomis Kórnike (Lenkija) vyko tarptautinės olimpinio tekvondo varžybos „Grand Prix Wielkopolski 2026 Vol. 2“, subūrusios beveik 500 sportininkų iš įvairių šalių. Tai vienas didesnių tokio lygio turnyrų regione, kuriame netrūko aukšto meistriškumo kovų, stiprios konkurencijos ir vertingos tarptautinės patirties. Sporto centrui šiose varžybose atstovavo jaunieji sportininkai, kurie pademonstravo ryžtą, kovinę dvasią ir įgūdžius.
Puikiai sekėsi Ugniui Sipavičiui (-45 kg), kuris tarp 15 dalyvių iškovojo garbingą 3-iąją vietą. Toje pačioje svorio kategorijoje kovojęs Rapolas Urbietis užėmė 5-ąją vietą. Kornelija Mikalauskaitė (-41 kg), rungtyniavusi tarp 14 sportininkių, taip pat finišavo 5-oje vietoje.
Sidabro medalį pelnė Tajus Kėžerius (-73 kg), kuris savo svorio kategorijoje iškovojo 2-ąją vietą. Koralė Užkuraitytė (-68 kg) užėmė 5-ąją vietą.
Prieš varžybas komanda turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti bendroje treniruotėje su Kórniko klubu „Uczniowski Klub Sportowy TKD-KÓRNIK“. Tai buvo intensyvi ir naudinga treniruočių sesija, leidusi sportininkams pasitikrinti savo pasirengimą, pasisemti patirties ir sustiprinti tarptautinius ryšius.
Didelis dalyvių skaičius ir stiprūs varžovai lėmė aukštą varžybų lygį. Kiekviena kova pareikalavo maksimalaus susikaupimo, ištvermės ir techninio pasirengimo. Tokie turnyrai yra itin svarbūs jaunųjų sportininkų tobulėjimui bei motyvacijai siekti dar aukštesnių rezultatų ateityje.
Sportininkus varžyboms ruošė treneris Rimas Montvidas, kurio profesionalus darbas ir atsidavimas prisideda prie augančių auklėtinių rezultatų.
Sporto centro tekvondo jaunoji komanda ir toliau kryptingai dirba bei ruošiasi ateinantiems startams, siekdama dar aukštesnių rezultatų tarptautinėje arenoje. 🚀


