Sporto renginiai, ataskaitos, protokolai, informacija apie renginius
2024 m. SPORTO RENGINIAI
2024 m. Tarptautinės U13, U15, U17 ir U20 imtynių „Tallinn Open 2024“ turnyro varžybos
Talinas (Estija), kovo 22-24 d.
2024 m. Vilniaus miesto jaunių, jaunučių ir vaikų sambo taurės varžybos
Vilnius, kovo 23 d.
2024 m. Aukšto meistriškumo moterų imtynių stovykla
Roma (Italija), kovo 11-20 d. dalyvauja Kamilė Gaučaitė, Gabija Dilytė, Ineta Dantaitė, Inna Alimova ir treneris Aivaras Kaselis
2024 m. Aukšto meistriškumo irklavimo stovykla
Plovdivas (Bulgarija), kovo 6-27 d. dalyvauja Raminta Morkūnaitė, Saulius Aušbikavičius ir Rasa Lapetinskaitė (treneris Alis Striška)
2024 m. aukšto meistriškumo baidarių ir kanojų irklavimo stovykla
Porto (Portugalija), kovo 10-30 d. dalyvauja Gabrielė Čerepokaitė, Marija Markevičiūtė, Julija Jevtušenkaitė, treneris Pranciškus Gadeikis
2024 m. aukšto meistriškumo Blokart vėjaračių tobulinimo stovykla
Nida, kovo 15-17 d.
2024 m. Europos tekvondo kvalifikacinis turnyras į Olimpines žaidynes
Sofija (Bulgarija), kovo 8-10 d. dalyvauja Klaudija Tvaronavičiūtė ir Gerda Meištininkaitė, treneris Romualdas Montvidas
2024 m. Aukšto meistriškumo moterų imtynių stovykla
Roma (Italija), kovo 11-20 d. dalyvauja Kamilė Gaučaitė, Gabija Dilytė, Ineta Dantaitė, Inna Alimova ir treneris Aivaras Kaselis
2024 m. Aukšto meistriškumo irklavimo stovykla
Plovdivas (Bulgarija), kovo 6-27 d. dalyvauja Raminta Morkūnaitė, Saulius Aušbikavičius ir Rasa Lapetinskaitė (treneris Alis Striška)
2024 m. aukšto meistriškumo baidarių ir kanojų irklavimo stovykla
Porto (Portugalija), kovo 10-30 d. dalyvauja Gabrielė Čerepokaitė, Marija Markevičiūtė, Julija Jevtušenkaitė, treneris Pranciškus Gadeikis
Kupiškis, kovo 9 d.
2024 m. V tarptautinės vaikų dziudo festivalio „Judo animal planet 2024“ varžybos
Alytus, kovo 9 d.
2024 m. Europos imtynių čempionato varžybos
Bukareštas (Rumunija), vasario 13-18 d. dalyvauja Kamilė Gaučaitė, Gabija Dilytė, Danutė Domikaitytė, Laura Stanelytė ir treneris Aivaras Kaselis
2024 m. XI G1 tarptautinis tekvondo Turkish Open turnyro varžybos
Antalija (Turkija), vasario 7-14 d.
vasario 14 d. startuos Klaudija Tvaronavičiūtė, Gerda Meištininkaitė, Anastasia Sidorenko ir treneris Romualdas Montvidas
https://worldtkd.simplycompete.com/eventDetails/11ee9358-d8b2-6951-853f-0283c8a221f5/1
Rezultatai: https://www.tpss.eu/Resultdetail.asp?ID=2560
2024 m. Tarptautinis U15 (gim. 2009-2012 m.) ir U20 (gim. 2004-2008 m.) laisvųjų imtynių turnyras Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
Šiaulių sporto gimnazijos salėje (Vilniaus g. 297), vasario 17 d.
Programa:
10.30 – 11.00 val. Dalyvių svėrimai
12.00 – 12.15 val. varžybų atidarymas
12.30 – 19.00 val. kovos, finalai, apdovanojimai
2024 m. Aukšto meistriškumo tobulinimo baidarių ir kanojų irklavimo stovykla
Belekas (Turkija), vasario 11 d. – kovo 3 d. dalyvauja Gabrielė Čerepokaitė, Julija Jevtušenkaitė, Marija Markevičiūtė ir treneris Pranciškus Gadeikis.
2024 m. Lietuvos jaunučių uždarų patalpų irklavimo varžybos
Trakai, vasario 17 d.
2024 m. Lietuvos ledo jachtų taurės varžybos
Priklausys nuo oro sąlygų: Rėkyvos ežeras / Elektrėnų marios / Kertuojos ežeras, vasario 17-18 d.
2024 m. XV tarptautinis dziudo „Sigulda 2024“ turnyro varžybos
Sigulda (Latvija), vasario 17-18 d.
2024 m. XI G1 tarptautinis tekvondo Turkish Open turnyro varžybos
Antalija (Turkija), vasario 7-14 d. dalyvauja Klaudija Tvaronavičiūtė, Gerda Meištininkaitė, Anastasia Sidorenko, Liepa Balsytė, Liepa Indrikonytė ir treneris Romualdas Montvidas
https://worldtkd.simplycompete.com/eventDetails/11ee9358-d8b2-6951-853f-0283c8a221f5/1
2024 m. Atviros Lietuvos U21 jaunimo dziudo čempionato varžybos
Elektrėnai, vasario 10 d.
2024 m. Lietuvos U17 imtynių čempionato varžybos
Kuršėnai, vasario 9-10 d.
2024 m. Aukšto meistriškumo tobulinimo baidarių ir kanojų irklavimo stovykla
Belekas (Turkija), vasario 11 d. – kovo 3 d. dalyvauja Gabrielė Čerepokaitė, Julija Jevtušenkaitė, Marija Markevičiūtė ir treneris Pranciškus Gadeikis.
2024 m. Šiaulių miesto atviros žiemos irklavimo čempionato varžybos
Šiaulių sporto gimnazija (Vilniaus g. 297), vasario 3 d., varžybų pradžia – 11.00 val.
2024 m. WT XI G2 tarptautinis tekvondo Fujairah Open turnyro varžybos
Fudžaira (Jungtiniai Arabų Emyratai), vasario 4-7 d. dalyvauja Klaudija Tvaronavičiūtė, Gerda Meištininkaitė, Anastasia Sidorenko, Liepa Balsytė, Liepa Indrikonytė ir treneris Romualdas Montvidas
file:///C:/Users/Deputy/Downloads/eventDocuments_8dd31305-4855-4563-86f5-6ca822cce1fe%20(1).pdf
2024 m. Atviros Latvijos sambo čempionato varžybos
Ryga (Latvija), vasario 3 d.
2024 m. XVI tarptautinės graikų-romėnų imtynių (gim. 2008-2016 m.) turnyro varžybos
Valga (Estija), vasario 3 d.
2024 m. 50th Pasaulio ir Europos DN ledrogių Gold cup čempionato varžybos
2024 m. Europos DN ir Ice-Optimist ledrogių taurės varžybos
Priklausys nuo oro sąlygų. Lokacija – Rėkyva, Kertuoja, vasario 3-10 d.
https://www.facebook.com/events/633548652080227/?active_tab=discussion
https://idniyra.eu/wp-content/uploads/2024/01/NOR-WCEC-2024.pdf
2024 m. Lietuvos U20 imtynių čempionato varžybos
Šiaulių sporto gimnazijos salėje (Vilniaus g. 297), sausio 27 d.
10.00-11.00 val. komandų atvykimas
11.00-11.30 val. medicininis patikrinimas, svėrimas
12.30-20.00 val. kovos, finalai, apdovanojimai.
2024 m. Europos Ice-blokart ledrogių čempionato varžybos
Priklausys nuo oro sąlygų: Rėkyva, Kertuoja, LV-EE ežerai, sausio 25-28 d.
https://cdn.regattas.eu/files/dd9372dcd295a57d5384c2b978725f28.pdf
2024 m. Baltijos dziudo čempionato varžybos
Ryga (Latvija), sausio 27 d.
2024 m. Tarptautinės imtynių „Zagreb Open“ turnyro varžybos
Zagrebas (Kroatija), sausio 11-14 d. dalyvauja Gabija Dilytė, Kamilė Gaučaitė ir treneris Aivaras Kaselis
2024 m. moterų imtynių MTS Vengrijoje
Tata (Vengrija), sausio 15-23 d. dalyvauja Gabija Dilytė, Kamilė Gaučaitė ir treneris Aivaras Kaselis
2023 m. SPORTO RENGINIAI
2023 m. Lietuvos uždarų patalpų irklavimo čempionato varžybos
Vilnius, gruodžio 16 d.
2023 m. Europos U21 tekvondo čempionato varžybos
Bukareštas (Rumunija), gruodžio 7-10 d. dalyvauja Gerda Meištininkaitė ir treneris Romualdas Montvidas
2023 m. XVI tarptautinės sambo dr. Pranciškaus Eigmino turnyro varžybos
Vilnius, gruodžio 9-10 d.
2023 m. Tarptautinės graikų-romėnų imtynių „Panevėžys open 2023“ turnyro varžybos
Panevėžys, gruodžio 9-10 d.
2023 m. Tarptautinės U20, U23 imtynių „Wrestling cup III“ turnyro varžybos
Bialystokas (Lenkija), gruodžio 9-10 d. dalyvauja Vestina Danisevičiūtė, Iveta Česnauskaitė
Inna Alimova, treneriai Aivaras Kaselis, tatsiana Bokhan.
2023 m. XXXIV tarptautinės dziudo turnyro Lietuvos karininko A. Juozapavičiui atminti varžybos
Alytus, gruodžio 2-3 d.
2023 m. Šiaulių miesto atviros vaikų ir jaunučių graikų–romėnų imtynių pirmenybių varžybos
Sporto centro „Atžalynas“ imtynių salėje (Bielskio g. 13a), gruodžio 1 d., varžybų pradžia – 15.00 val.
2023 m. Lietuvos U20, U15 laisvųjų ir moterų imtynių žaidynės
Kelmė, lapkričio 25 d.
2023 m. Tarptautinės imtynių „Kolbotn cup 2023“ turnyro varžybos
Kolbotn (Norvegija), lapkričio 24-25 d. dalyvauja Marius Zajauskas, Domantas Paliušis, Arnas Babrauskis ir treneris Tomas Gricius
2023 m. I tarptautinis G1 tekvondo „Balcan cup“ turnyro varžybos
Sarajevas (Bosnija ir Hercegovina), lapkričio 25-27 d. dalyvauja Klaudija Tvaronavičiūtė ir treneris Rimas Montvidas
2023 m. UWW XXI tarptautinės jaunimo U20 graikų-romėnų ir moterų imtynių pasaulio čempiono Rimanto Bagdono turnyro varžybos
Šiaulių sporto gimnazijos salėje (Vilniaus g. 297), lapkričio 18-19 d.
2023 m. Atviras Baltijos šalių ir Lietuvos blokart vėjaračių čempionato varžybos
Nida, lapkričio 10-12 d.
2023 m. Tarptautinės G1 tekvondo „Swedich cup“ varžybos
Uppsala (Švedija), lapkričio 11-12 d. dalyvauja Klaudija Tvaronavičiūtė ir treneris Romualdas Montvidas
2023 m. Irklavimo U19, U23 ir suaugusiųjų kontroliniai testavimai
Trakai, lapkričio 12 d.
2023 m. Lietuvos mokinių vaikų (gim. 2011-2012 m.) sambo čempionato varžybos
Sporto centro „Atžalynas“ imtynių salėje (Bielskio g. 13a), lapkričio 11 d. varžybų pradžia – 10.30 val.
2023 m. spalio 23-29 d.
2023 m. Pasaulio U23 imtynių čempionato varžybos
Tirana (Albanija), spalio 24-27 d. dalyvauja Kamilė Gaučaitė, Gabija Dilytė ir treneris Aivaras Kaselis
2023 m. Europos jaunimo RS Aero jachtų klasės buriavimo čempionato varžybos
Kagliari, Sardinija (Italija), spalio 26-29 d. dalyvauja Greta Kalinauskaitė / Nojus Volungevičius (Elektrėnai) (trenerė Irutė Žičkuvienė).
2023 m. Lietuvos mokinių jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionato varžybos
Kėdainiai, spalio 28-29 d.
2023 m. tarptautinė moterų ir graikų-romėnų imtynių meistriškumo tobulinimo „Sun City“ stovykla
Šiaulių sporto gimnazijos salėje (Vilniaus g. 297), spalio 16-20 d.
2023 m. tarptautinės moterų ir graikų-romėnų imtynių „Sun City“ turnyro varžybos
Šiaulių sporto gimnazijos salėje (Vilniaus g. 297), spalio 21-22 d.
Dalyvavo apie 200 dalyvių ir 11 šalių.
2023 m. varžybų ataskaitos
2023 m. Pasaulio G1 tekvondo „Qatar Open“ turnyro varžybos
Doha (Kataras), spalio 21-23 d.
Klaudija Tvaronavičiūtė 57 kg 1 vieta 10 dalyvių 9 šalys
Gerda Meištininkaitė 53 kg 3 vieta 9 dalyvės 8 šalys
Anastasiia Sydorenko 49 kg 9 vieta 17 dalyvių 12 šalių
Liepa Indrikonytė 48 kg ? vieta 4 dalyvės 3 šalys
Treneriai Romualdas Montvidas, Rimas Montvidas
2023 m. XXII Tarptautinės jaunių laisvųjų imtynių „Mūsų Viltys“ turnyro varžybos
Klaipėda, spalio 20-22 d.
Hubertas Petras Pavliukas 38 kg 1 vieta 7 dalyviai
Bogdan Yatsenko 41 kg 3 vieta 8 dalyviai
Klaidas Dilda
Treneris Renatas Dijokas
2023 m. Tarptautinis dziudo turnyro varžybos
Jelgava (Latvija), spalio 21 d.
Mantas Balulis U14 66 kg 1 vieta 5 dalyviai
Aivaras Vaicekauskas U16 73 kg 3 vieta 12 dalyvių
Rokas Gorys U21 66 kg 1 vieta 5 dalyviai
Emilija Gužauskaitė U16 63 kg 3 vieta 5 dalyvės
Rokas Džiugys U21 90 kg 3 vieta 6 dalyviai
Treneris Rolandas Kazlauskas