Mūsų veiklos sritis apima šias sporto šakas:


  • Baidarių ir kanojų irklavimas: Mūsų sporto centras turi puikias sąlygas baidarių ir kanojų irklavimo treniruotėms. Mokysime jus technikos subtilybių, jėgos ir ištvermės, kad galėtumėte lengvai įveikti vandens kliūtis.
  • Irklavimas: Taip pat mūsų sporto centras turi puikias sąlygas irklavimo treniruotėms
  • Buriavimas: Buriavimas yra elegantiškas ir iššūkį keliantis sportas. Treniruotėse pasitelkiame patyrusius trenerius ir tinkamą įrangą, kad jūs galėtumėte įgyti buriavimo įgūdžių ir išmoktumėte valdyti bures jūroje ar ežere.
  • Dziudo ir sambo imtynės: Mokome dziudo ir sambo imtynių technikų, mokindami kovos strategijų, judesių kontrolės ir fizinės stiprybės. Mūsų treneriai padės jums tobulinti techniką ir pasiekti aukštus rezultatus tiek vietiniuose, tiek tarptautiniuose turnyruose.
  • Graikų-romėnų imtynės: Graikų-romėnų imtynės yra greitos, taktinės ir fizinės ištvermės bei drąsos reikalaujanti sporto šaka. Mūsų sporto centrą pasirinkę jaunuoliai galės išmokti šios šakos subtilybių ir dalyvauti įvairiuose renginiuose ir varžybose.
  • Moterų imtynės: Skiriame ypatingą dėmesį moterų imtynėms ir įkvepiame jaunas moteris užsiimti šia išskirtine ir stiprinančia sporto šaka. Mūsų profesionalūs treneriai padės jums lavinti techniką, stiprybę ir pasitikėjimą savimi.
  • Laisvosios imtynės: Jei domitės laisvosiomis imtynėmis, mūsų sporto centras suteiks jums galimybę išplėsti savo įgūdžius šioje kovos sporto šakoje. Čia galėsite lavinti savo greitį, ištvermę ir kovos strategijas.
  • Tekvondo: Taekvondo yra graži ir dinamiška kova, kurią mes siūlome sporto centre “Atžalynas”. Treniruotėse mokysime kovos technikų, lankstumo ir vidinės harmonijos, kad jūs galėtumėte pasiekti aukštus rezultatus turnyruose ir atsiskleisti savo potencialą.

2023-03-02 Šiaulių miesto savivaldybės tarybos sprendimas  Nr. T-56  „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2015 m. Spalio 29 d. Sprendimo Nr. T-284 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės sportininkų ugdymo centrų teikiamų mokamų paslaugų įkainių sąrašų patvirtinimo“ pakeitimo”

2023-07-13 Sprendimas Nr. T-318 „Dėl atlyginimo už teikiamas sportinio ugdymo paslaugas”

2023-07-12 Sprendimo T-318p1- dydžių sąrašas.docx

2023-07-13 Atlyginimo už teikiamas sportinio ugdymo paslaugas dydžių sąrašas

2021-12-16 Tvarkos aprašas dėl atlyginimo už teikiamas sportinio ugdymo paslaugas  mokėjimo

2023-03-02 Tarybos sprendimas Nr. T-56 „Dėl teikiamų mokamų paslaugų įkainių patvirtinimo”

2022-06-02 Nr. T-268  „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2015 m. spalio 29 d. sprendimo Nr. T-284 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės sportininkų ugdymo centrų teikiamų mokamų paslaugų įkainių sąrašų patvirtinimo“ pakeitimo

2021-11-04 Tarybos sprendimas  Nr. T-405  „Dėl atlyginimo už Šiaulių miesto savivaldybės švietimo ir sporto įstaigose teikiamas ugdymo paslaugas dydžio nustatymo”

2016-02-19   Nr. A-258         Dėl elektroninės apskaitos

2020-09-03     Nr. T-351            Dėl paramos ir pašalpos nepasiturintiems