Sveiki atvykę į Šiaulių sporto centrą „Atžalynas”!


Mes esame aukštos kvalifikacijos sporto centras, kuris įkvepia ir ugdo jaunus talentus įvairiose sporto šakose. Mūsų centras įsikūręs Šiaulių mieste, ir mes didžiuojamės siūlydami aukštos kokybės treniruotes ir puikią sporto infrastruktūrą. Čia jūs rasite įvairias galimybes tobulinti savo sportinį įgūdžių lygį bei pasiekti savo tikslus.

Mūsų veiklos sritis apima šias sporto šakas:

  • Baidarių ir kanojų irklavimas: Mūsų sporto centras turi puikias sąlygas baidarių ir kanojų irklavimo treniruotėms. Mokysime jus technikos subtilybių, jėgos ir ištvermės, kad galėtumėte lengvai įveikti vandens kliūtis.
  • Buriavimas: Buriavimas yra elegantiškas ir iššūkį keliantis sportas. Treniruotėse pasitelkiame patyrusius trenerius ir tinkamą įrangą, kad jūs galėtumėte įgyti buriavimo įgūdžių ir išmoktumėte valdyti bures jūroje ar ežere.
  • Dziudo ir sambo imtynės: Mokome dziudo ir sambo imtynių technikų, mokindami kovos strategijų, judesių kontrolės ir fizinės stiprybės. Mūsų treneriai padės jums tobulinti techniką ir pasiekti aukštus rezultatus tiek vietiniuose, tiek tarptautiniuose turnyruose.
  • Graikų-romėnų imtynės: Graikų-romėnų imtynės yra greitos, taktinės ir fizinės ištvermės bei drąsos reikalaujanti sporto šaka. Mūsų sporto centrą pasirinkę jaunuoliai galės išmokti šios šakos subtilybių ir dalyvauti įvairiuose renginiuose ir varžybose.
  • Moterų imtynės: Skiriame ypatingą dėmesį moterų imtynėms ir įkvepiame jaunas moteris užsiimti šia išskirtine ir stiprinančia sporto šaka. Mūsų profesionalūs treneriai padės jums lavinti techniką, stiprybę ir pasitikėjimą savimi.
  • Laisvosios imtynės: Jei domitės laisvosiomis imtynėmis, mūsų sporto centras suteiks jums galimybę išplėsti savo įgūdžius šioje kovos sporto šakoje. Čia galėsite lavinti savo greitį, ištvermę ir kovos strategijas.
  • Taekvondo: Taekvondo yra graži ir dinamiška kova, kurią mes siūlome sporto centre „Atžalynas”. Treniruotėse mokysime kovos technikų, lankstumo ir vidinės harmonijos, kad jūs galėtumėte pasiekti aukštus rezultatus turnyruose ir atsiskleisti savo potencialą.

Mūsų komanda sudaro aukštos kvalifikacijos treneriai, kurie dirba su aistringais ir talentingais jaunuoliais. Mes stengiamės sukurti draugišką, saugią ir motyvuojančią aplinką, kurioje kiekvienas gali ugdyti savo sportinį potencialą ir kartu mokytis bendradarbiauti ir pasiekti komandinių tikslų.

Jei norite įsitraukti į vieną iš šių sporto šakų ar norite gauti daugiau informacijos apie mūsų sporto centrą, kviečiame jus susisiekti su mumis. Mes su malonumu atsakysime į jūsų klausimus ir padėsime jums pradėti savo sportinę kelionę.

Ačiū, kad pasirinkote Šiaulių sporto centrą „Atžalynas”!