

Ši savaitė Šiaulių sporto centrui buvo itin aktyvi ir kupina sportinių renginių. Balandžio 22 d. surengtos CONCEPT-2 progimnazijų irklavimo varžybos, o jau šeštadienį sporto bendruomenę subūrė tradicinis tarptautinis jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo turnyras „Saulės miestas“.
Į Šiaulius susirinko apie 120 jaunųjų sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų. Varžybos vyko sklandžiai, o tatamiuose netrūko kovinės dvasios, emocijų ir gražių sportinių momentų.
Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių sporto gimnazija už suteiktą puikią sporto salę, infrastruktūrą bei bendradarbiavimą organizuojant renginį. Jūsų pagalba prisidėjo prie sklandaus varžybų įgyvendinimo.
Ypatinga padėka skiriama Rolando Kazlausko auklėtiniams, kurie atsakingai paruošė varžybų erdves ir pasirūpino tatamių įrengimu, kol treneris Stanislovas Kulikauskas tuo metu skubėjo iš Rygos oro uosto po Europos jaunimo čempionato.
Taip pat dėkojame sportininkams, kurie šiose varžybose talkino sekretoriato ir teisėjų darbe – jų atsakingas požiūris ženkliai prisidėjo prie sklandžios varžybų eigos.
Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Šiaulių sporto centro direktorius Giedrius Snudaitis, įteikdamas taures ir medalius.
Dėkojame visiems sportininkams, treneriams, tėvams ir partneriams už dalyvavimą, palaikymą ir bendrą sportinę atmosferą. Tikimės, kad „Saulės miestas“ ir toliau išliks svarbia jaunųjų dziudo sportininkų tradicija Šiauliuose.