

Gegužės 1–2 dienomis Trakuose vyko pirmoji šių metų Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) atrankinė regata, subūrusi pajėgiausius šalies irkluotojus. Po varžybų 30 sportininkų sulaukė kvietimo dalyvauti aukšto meistriškumo treniruočių stovykloje, kuri prasidės gegužės 5 dieną Trakuose.
Tarp pakviestųjų – ir mūsų sporto centro atstovai Rasa Lapetinskaitė, treniruojama Alio Striškos, bei Eduardas Kazlauskas, kurio treneris Regimantas Rimas. Sportininkai tęs pasirengimą svarbiausiems tarptautiniams startams.
Jau gegužės 23–24 dienomis Brandenburge (Vokietija) vyks Europos jaunių (iki 19 metų) čempionatas, kuriame Lietuvai atstovaus šešios įgulos. Vienviečių valčių klasėje (JW1x) startuos Rasa Lapetinskaitė, o keturvietėje valtyje (JM4x) varžysis ir Eduardas Kazlauskas kartu su komandos draugais.
Tuo metu gegužės 29–31 dienomis Sevilijoje (Ispanija) vyks Pasaulio taurės I-asis etapas, kuriame dalyvaus šešios Lietuvos suaugusiųjų įgulos. Tarp jų – ir mūsų sporto centro atstovas Saulius Aušbikavičius (treneris Alis Striška), irkluojantis vyrų keturvietėje be vairininko (M4-) įguloje.
Pasirengimą tarptautiniams čempionatams taip pat tęs dvi jaunimo įgulos, siekiančios aukštų rezultatų artimiausiuose startuose.
Kita Lietuvos irklavimo federacijos atrankinė regata numatyta birželio 19–20 dienomis Trakuose, kur sportininkai ir toliau kovos dėl vietų nacionalinėje rinktinėje.