SKIRTI 1,2% PARAMĄ GALITE PASPAUDĘ ANT NUORODOS: https://deklaravimas.vmi.lt/

DVIKOVĖS SPORTO ŠAKOS

Dziudo ir sambo imtynės, graikų-romėnų imtynės, moterų imtynės, laisvosios imtynės, tekvondo

Plačiau

VANDENS SPORTO ŠAKOS

Baidarių ir kanojų irklavimas, irklavimas, buriavimas


Plačiau

NAUJIENOS


Sveiki atvykę į Šiaulių sporto centrą “Atžalynas”! Čia skelbiamos naujienos susijusios su sporto centru "Atžalynas"
27 gegužės, 2024

Būsimi 2024 m. gegužės 27 d. – birželio 2 d. renginiai

2024 m. Lietuvos paplūdimio sprinto irklavimo varžybos, atranka į Europos paplūdimio sprinto irklavimo čempionatą. Kaunas, birželio 1 d. dalyvauja Raminta Morkūnaitė ir Martynas Vaitkevičius, treneris Alis […]
27 gegužės, 2024

2024 m. XVI  tarptautinis pasaulio čempiono Stanislovo Kulikausko sambo turnyro varžybos

Šeštadienį Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje vyko jau tradicija tapusiu 2024 m. XVI tarptautinis pasaulio čempiono Stanislovo KULIKAUSKO sambo turnyras, kuriame dalyvavo virš 120 dalyvių Amžiaus […]
27 gegužės, 2024

2024 m. Europos U23 imtynių čempionato varžybos

2024 m. Europos U23 imtynių čempionato varžybos Baku (Azerbaidžanas), gegužės 20-26 d. Gabija Dilytė                      50 kg             5 vieta           12 dalyvių     12 šalių Laura Stanelytė                  53 kg             […]
20 gegužės, 2024

Būsimi 2024 m. gegužės 20-26 d. renginiai

2024 m. Europos U23 imtynių čempionato varžybos Baku (Azerbaidžanas), gegužės 20-26 d. dalyvauja Gabija Dilytė (50 kg), Laura Stanelytė (53 kg), Ineta Dantaitė (62 kg) ir […]
20 gegužės, 2024

2024 m. Lietuvos U11 vaikų graikų-romėnų imtynių čempionatas

2024 m. Lietuvos U11 vaikų graikų-romėnų imtynių čempionatas Anykščiai, gegužės 18 d. Mantas Stankūnas              62 kg             1 vieta Treneriai Tomas Gricius, Vidmantas Žibutis               
20 gegužės, 2024

2024 m. Atviros Klaipėdos miesto baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybių varžybos

2024 m. Atviros Klaipėdos miesto baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybių varžybos Klaipėda, gegužės 18 d. C-1 (gim. 2011 m. ir jaunesni, berniukai) Erlandas Virmauskas          2 vieta           […]
20 gegužės, 2024

2024 m. Lietuvos buriavimo taurės regata bei Vladimiro ir Valerijaus Mamontovų atminimo vėtrungės taurės varžybos

2024 m. Lietuvos buriavimo taurės regata bei Vladimiro ir Valerijaus Mamontovų atminimo vėtrungės taurės varžybos Nida, gegužės 15-18 d. Optimist jachtų klasė U12 (berniukai) Aronas Skalandis               […]
13 gegužės, 2024

Būsimi 2024 m. gegužės 13-19 d. renginiai

2024 m. Europos U15 imtynių čempionato varžybos Loutraki (Graikija), gegužės 15-19 d. dalyvauja Hubertas Petras Pavliukas, Klaidas Dilda, treneris Renatas Dijokas. 2024 m. Lietuvos U11 vaikų […]
13 gegužės, 2024

2024 m. Lietuvos RS Feva jachtų klasės buriavimo čempionato ir tarptautinės „Pilypo taurės“ regatos varžybos

2024 m. Lietuvos RS Feva jachtų klasės buriavimo čempionato ir tarptautinės „Pilypo taurės“ regatos varžybos Nida, gegužės 10-12 d. RS feva klasė Rūta Mažunavičiūtė / Mykolas […]

RĖMĖJAI